تبلیغات
- - گرامیداشت هفته معلم

گرامیداشت هفته معلم

پنجشنبه 19 اردیبهشت 1387 04:05 ق.ظ

نویسنده : سید محمد حسینیان

به نام خدا

مراسم گرامیداشت هفته معلم و تجلیل از معلمان دانش آموزان استثنائی امروز پنج شنبه 19/2/1387 و با حضور آقای معلمی امام جمعه شهرستان قائم شهر – آقایان قاسمی و غفاری مدیر و معاون پرورشی و آقایان  محمد زاده و امینی كارشناسان ابندایی و متوسطه آموزش و پرورش شهرستان قائم شهرآقای سیاحی مدیر و آقایان سلمانزاده و عبدالهی فر كارشناسان آموزش و پرورش استثنائی استانتعدادی از اعضای انجمن اولیای دانش آموزان استثنائی -  معلمان و كاركنان مجتمع های آموزشی امام رضا (ع) ، جوادالائمه (ع) ، حاج ناصر مهدوی و مركز تشخیص و بازپروری دانش آموزان با ناتوانیهای ویژه یادگیری در سالن كانون تربیتی آموزش و پرورش شهرستان قائم شهر برگزار گردید .

حاشیه ها:

1-       اولین سخنران امام جمعه قائم شهر بود كه بدلیل سخنرانی در دانشگاه آزاد اسلامی فقط 10 دقیقه سخنرانی داشتند و با عذر خواهی جلسه را ترك كردند.

2-       مجری برنامه قبل از خروج امام جمعه قائم شهر از وی خواستند تا هدیه كاركنان مجتمع آموزشی امام رضا (ع) را به معلم نمونه شهرستانی آقای یوسفی را با دستان خود به وی هدیه نمایند.

3-       آقای قاسمی مدیر آموزش و پرورش قائم شهر و معاون پرورشی به مدت 10 دقیقه در جلسه حضور داشتند .و ظاهرا بدلیل مشغله كاری جلسه را ترك كردند.

4-       آخرین سخران جلسه آقای سیاحی بود كه به تشریح سیر تحولی نگرش های حاكم بر توسعه و همچنین اهمیت آموزش و پرورش استثنائی در توسعه آموزش و پرورش پرداخت .

5-       حضور پیشكسوتان و بازنشسته های آموزش و پرورش استثنائی در مراسم باعث روحیه بخشی به شاغلین بود.

6-       آقای دفتری عضو انجمن اولیای و مربیان مجتمع آموزشی امام رضا (ع) به نمایندگی از طرف اولیای دانش آموزان استثنائی چند دقیقه ای به ایراد سخنرانی پرداختند.

7-         مانند اكثر جلسات قبلی صالح شمس دانش آموز نابینا با صدای

       دلنشینش  جلسه را   بدست خود گرفت و حاضرین را  به وجد

        آورد.

۸-       بدلیل همزمانی این مراسم  با مسابقات تحرك و جهت یابی در مجتمع آموزشی حاج ناصر مهدوی مدیر آن مجتمع مجبور شد بعد از گذشت ساعتی از مراسم در مجتمع خود حضور یابد.و به همین دلیل در مراسم اهداء جوایز حضور نداشتند.

9-       مجری برنامه در پاسخ آقای سیاحی مبنی بر اشكال پایه میكروفون گفتند: مثل اینكه حق التدریس چند ماهه میكروفون هم واریز نشد؟ (توجه: البته امروز حق التدریس سه ماهه دوم كاركنان واریز شد و مجری برنامه از آن اطلاع نداشت)

۱۰-  آقای سیاحی در پایان مراسم لوح تقدیر مدیر - معلمان  و کارکنان مراکز استثنائی را به مدیران مراکز شهرستان تحویل دادند.

۱۱-   نكته جالب توجه اینكه این مراسم بعد از پایان هفته معلم برگزار گردید.

در پایان بر خود لازم میدانم از تمامی دست اندركاران برگزاری این مراسم تشكر و قدردانی بعمل آورم.
دیدگاه ها : نظرات